Stravování

Skvělá domácí kuchyně.

Stravování na penzionu

Našim hostům nabízíme možnost ubytovacího balíčku:

  • se snídaní - formou samoobslužného bufetu (pouze v sezóně, v mimosezóně bez stravy)
  • s polopenzí -  snídaně, večeře (bez možnosti výběru) a pouze u skupin 10 a více osob
  • s plnou penzí - dle domluvy

 

Jídlo je pro Vás připraveno v jídelně. Veškeré jídlo připravuje restaurace Skiland a na penzion se dováží.

 

  • snídaně - 8:00 - 9:00 - samoobslužný bufet
  • oběd - dle domluvy
  • večeře - 17:00 - 18:00 - pouze pro skupiny od 10 osob

 

Děti do tří let - zdarma bez nároku na stravu. Děti 3 - 15 let mají poloviční porci.

Zarezervujte si pobyt

Co o nás říkají návštěvníci

Zařizovala jsem ubytování na jarní prázdniny pro 3 rodiny. Byli jsme všichni moc spokojeni, jak s ubytováním tak s jídlem. Pěkně zařízený penzion. určitě se sem někdy vrátíme. Navštívili jsme i restauraci v Ostružné a bowling. Vše perfektní, jídlo na 1 spokojenost. Děkujeme.

Martina 8.3.2017, 17:24:23

We were impressed by the way Ski Pension petrikov is organized- it has absoulely everything a skier might want from a place to stay. A special room for the equipment, a dryer for boots, special cupboards for helmets. The rooms are cozy, spacious and the whole building is really clean and warm. Also the service is really helpfull 🙂 and there are two pubs/restaurants around. I totally recommend!

Marta - Klub Sulek 28.2.2017, 12:03:52

Pěkné a čisté ubytování a strava výborná.Vřele doporučuji. Určitě přijedeme znova.

Aleš Klímek 12.2.2017, 4:24:00

Skvělé ubytování, všude čisto, výborná snídaně, milá obsluha. Mohu vřele doporučit.

Eva Martínková 22.8.2017, 21:32:42

Pěkný, čistý penzion. Možnost uložení kol. Trochu problém s tím, že klíče se vyzvedávají v jiném penzionu asi 2 km daleko, ale byla to moje chyba, že jsem si toho nevšiml v propozicích. Jinak vynikající snídaně a skvělá, milá obsluha. Velká spokojenost.

Jiří Pavlín 16.8.2017, 7:41:23

Dobrý den, díky za váš zájem zlepšovat služby ve vašem hotelovém komplexu v Petříkově. V hotelu nás bylo celkem 11 dospělých a dvě děti od 26.-30.7. a byli jsme pobytem velmi spokojeni. Pokoje byly připraveny vč. . povlečení, ručníků a teplou vodou. Snídaně byly velmi bohaté a vydatné k plné spokojenosti. Velmi jsme uvítali možnosti použití bytu vč. kuchyňky bývalého správce kde jsme se mohli po večerech scházet a rovněž připravovat jednoduchá jídla a nápoje. Zaznamenali jsme rovněž stavební úpravy za budovou a velmi bychom uvítali i možnost místa k opekání uzenin ev. grilování. Doporučujeme upravit tlak vody tak, aby i v nejvyšším poschodí byla možnost sprchování a umývání . Na toto jsme upozornili vašeho pracovníka, který přišel na kontrolu objektu. Některé dny byly chladné a po našem požadavku na zatopení nám bylo vyhověno, což jsme s povděkem kvitovali protože jsme měli dvě malé děti. Rovněž v příštím roce bychom v tomto obsazení a termínu se rádi ubytovali ve vašem zařízení. S pozdravem pěkného dne Marie Poláková

Marie Poláková 10.8.2017, 8:10:04