Rezervace

Přijeďte si odpočinout do náručí Jeseníků.

Chcete slevu na ubytování?
Staňte se Skilanďákem!

Máte zájem slevnit Váš pobyt o 10% na ubytování, 30% na vybavení půjčovny, být ve slosování o romantický pobyt pro dvě osoby na dvě noci a získat další výhody???
Stačí se přihlásit k členství v klubu „Skilanďáka“, které je ZDARMA – klikni zde.
 
 

Poptávkový formulář

Jméno a příjmení:*
Telefon*
E-mail*
Počet dospělých osob (nad 15 let)*
Počet dětí (3 - 15 let)*
Strava*
Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Balíček
Stálý zákazník - Skilanďák
Poznámka
Potvrzuji seznámení s obsahem Kodexu ochrany osobních údajů a s poučením o tom, jak firma PROFI spol.s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o svých právech, o možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat pro jednotlivé účely. Kodex ochrany osobních údajů*

Neváhejte nás kontaktovat

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici.
Ve dne volejte, v noci pište.

+420 777 254 542
skiland@skiland.cz

Co o nás říkají návštěvníci

Zařizovala jsem ubytování na jarní prázdniny pro 3 rodiny. Byli jsme všichni moc spokojeni, jak s ubytováním tak s jídlem. Pěkně zařízený penzion. určitě se sem někdy vrátíme. Navštívili jsme i restauraci v Ostružné a bowling. Vše perfektní, jídlo na 1 spokojenost. Děkujeme.

Martina 8.3.2017, 17:24:23

We were impressed by the way Ski Pension petrikov is organized- it has absoulely everything a skier might want from a place to stay. A special room for the equipment, a dryer for boots, special cupboards for helmets. The rooms are cozy, spacious and the whole building is really clean and warm. Also the service is really helpfull 🙂 and there are two pubs/restaurants around. I totally recommend!

Marta - Klub Sulek 28.2.2017, 12:03:52

Pěkné a čisté ubytování a strava výborná.Vřele doporučuji. Určitě přijedeme znova.

Aleš Klímek 12.2.2017, 4:24:00

Skvělé ubytování, všude čisto, výborná snídaně, milá obsluha. Mohu vřele doporučit.

Eva Martínková 22.8.2017 21:32:42

Pěkný, čistý penzion. Možnost uložení kol. Trochu problém s tím, že klíče se vyzvedávají v jiném penzionu asi 2 km daleko, ale byla to moje chyba, že jsem si toho nevšiml v propozicích. Jinak vynikající snídaně a skvělá, milá obsluha. Velká spokojenost.

Jiří Pavlín 16.8.2017 7:41:23

Dobrý den, díky za váš zájem zlepšovat služby ve vašem hotelovém komplexu v Petříkově. V hotelu nás bylo celkem 11 dospělých a dvě děti od 26.-30.7. a byli jsme pobytem velmi spokojeni. Pokoje byly připraveny vč. . povlečení, ručníků a teplou vodou. Snídaně byly velmi bohaté a vydatné k plné spokojenosti. Velmi jsme uvítali možnosti použití bytu vč. kuchyňky bývalého správce kde jsme se mohli po večerech scházet a rovněž připravovat jednoduchá jídla a nápoje. Zaznamenali jsme rovněž stavební úpravy za budovou a velmi bychom uvítali i možnost místa k opekání uzenin ev. grilování. Doporučujeme upravit tlak vody tak, aby i v nejvyšším poschodí byla možnost sprchování a umývání . Na toto jsme upozornili vašeho pracovníka, který přišel na kontrolu objektu. Některé dny byly chladné a po našem požadavku na zatopení nám bylo vyhověno, což jsme s povděkem kvitovali protože jsme měli dvě malé děti. Rovněž v příštím roce bychom v tomto obsazení a termínu se rádi ubytovali ve vašem zařízení. S pozdravem pěkného dne Marie Poláková

Marie Poláková 10.8.2017, 8:10:04